wtorek, 8 kwietnia 2014

Nic tu nie pozostało prócz tętna.

Sama. Jestem sama.
Słyszeliście kiedyś o tym, że pies, przestaje jeść z tęsknoty? Kiedy właściciel wyjedzie, chociażby na wakacje i ktoś przychodzi i karmi zwierze, ono nie je. Tęskni za swoim panem. 
Też tęsknie. Osobiście uważam,że to najsilniejsze uczucie. Jeśli tęsknisz robisz to przez cały czas. Co chwila zastanawiasz się, jak drugiej osobie gdy Ciebie nie ma w pobliżu, myślisz, czy gdyby była bliżej robiłbyś to, co robisz właśnie teraz. 
Sama. Jestem sama. 
Kiedy ktoś taki jak przyjaciel Cię potrzebuje, Ty po prostu jesteś. Pomożesz mu. Zresztą, co ja mogę wiedzieć, nie mam przyjaciół. Myślałam, że mam. Bo jest jeszcze jedna kwestia. Co, jeśli ja mam kogoś za przyjaciela, a ta osoba nie jest dla mnie taka, jaki przyjaciel być powinien? Dla przyjaciół których miałam zrobiłabym wszystko. Hm. No właśnie, zrobiłabym. To mój błąd. Pierwsze miejsce powinno być puste. 
Sama. Jestem sama.
 Tęskniłeś kiedyś? Tak bardzo, że rozsadzało Cię od środka. Tak bardzo, chciało Ci się płakać, ale już nawet tego nie mogłeś. Tak bardzo, że nie byłeś wstanie się na niczym skupić. 
Wciąż żyje. Ale jakie to życie? Kiedy nie ma w nic. Brak w nim sensu. Brak miłości. Brak przyjaźni. Brak ludzi. Brak uczucia. Brak wszystkiego. Istnieje nic. Wciąż oddycham. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz